Індексація по-новому. Google індексує мобільні версії веб сторінок.

Система індексації сайтів в Google раніше використовувала для ранжирування десктопні версії сайтів. Але проблема в тому, що повна версія деяких сайтів може суттєво відрізнятися від мобільної версії. Індексування “mobile-first” означає,  що індексуватися буде мобільна версія сторінок сайту. Наразі Google не словом, а ділом доводить, що кількість користувачів мобільних пристроїв стрімко зростає. Такі нововведення дають змогу користувачам підвищити якість пошуку з мобільних пристроїв.

Google все частіше буде індексувати спочатку мобільні версії.  Якщо сайт переноситься на мобільну версію індексування, власник сайту або веб-майстер отримує повідомлення у консолі Google. З очевидних переваг – прискорення індексації гуглботом Smartphone. У видачі буде показана також мобільна версія сайту.

Отримав листа від Google, що містить наступне:
 Search Console

Mobile-first indexing enabled for http://marketing-consultant.com.ua/

Кому: власникові сайту http://marketing-consultant.com.ua/.

Ви можете бачити більше трафіку в журналах пошукового робота Googlebot для смартфонів. Описи в результатах пошуку Google тепер генеруються на основі мобільної версії Вашого вмісту.

Загальна інформація. Першочергове індексування мобільних сторінок означає, що пошуковий робот Googlebot тепер індексує й позиціонує мобільну версію Вашого сайту, щоб допомогти користувачам (здебільшого мобільних пристроїв) знаходити те, що вони шукають. Системи сканування, індексування й позиціювання Google раніше використовували версію сайту для ПК. Це може спричиняти проблеми під час пошуку на мобільних пристроях, якщо версія для ПК відрізняється від мобільної. Наш аналіз показує, що мобільна й комп’ютерна версії Вашого сайту подібні.