Nimses – соціальна мережа

Nimses – це український стартап, який охоплює мільйони користувачів.
Один нім – одна секунда життя. Витрачати німи можна як завгодно. Екосистема відносин нагадує певні елементи гри-симулятора.
Серед останніх нововведень – технологія Nimses Blockchain, яка дозволяє захистити транзакції за допомогою ключа, що зберігається на мобільних пристроях. Розробники обіцяють викласти повний опис технічних моментів вже 7 квітня 2018 року.
Nimses – це соціальна мережа з використанням елементів гри-симулятора, криптовалюти, блокчейну та взаємодії між людьми. Вдале поєднання алгоритмів роботи сформувало власну філософію продукту.
Я спробував як працює система розрахунків у Nimses. Придбав каву у кав’ярні за німи. Скажу одразу, що відчуття дуже футуристичні… Звичайний PayPass вже так не радує… 🙂
Команда розробників продукту розпочала свою роботу 1 січня 2017 року. За перші 5 днів запуску продукту зареєструвались один мільйон користувачів. Наразі, кількість користувачів не уточнюється. Але кожен має змогу подивитись на інших користувачів поруч.
Коли розробники Nimses обіцяли продаж товарів за німи, для України це було щось за межами уяви. Ми ще не знаємо що таке криптовалюта і як нею користуватись. Але зараз розробники обіцяють налагодити обмін віртуальних німів на інші валюти Світу.